KotiTuotteetkondensaattoritAlumiiniset elektrolyyttikondensaattoritB43501A3107M82
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
B43501A3107M82
Mfr# B43501A3107M82
Mfr. EPCOS (TDK)
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa EPCOS - TDK Electronics B43501A3107M82: sta
lomakkeissa 1.B43501A3107M82.pdf
  2.B43501A3107M82.pdf
Kuvaus
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Osa numero B43501A3107M82
Valmistaja EPCOS (TDK)
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa 1.B43501A3107M82.pdf 2.B43501A3107M82.pdf
Voltage - lähtö Ero (Typ) @ Etäisyys -
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 385 V
liikealue ±20%
teknologia Through Hole
kytkentäjännite 790 mA @ 100 Hz
Muut nimet Active
Lukumäärä tasot General Purpose
Minimiytimen poikkileikkaus (Amin) mm² Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Mittausetäisyys 0.866' Dia (22.00mm)
LED Color B43501
impedanssi -40°C ~ 85°C
Ulkopuolinen kosketusnäyttö 1.06 Ohms
Numero / Alpha Koko Polar
data Format 660mOhm @ 100Hz
Nykyinen - Output (Typ) 0.394' (10.00mm)
Yhteystietojen ajoitus 100 µF
luokka koodi 1.260' (32.00mm)
kortin nopeus 10000 Hrs @ 85°C