KotiTuotteetkondensaattoritTantaali - polymeerikondensaattoritT540D337M006CH87107280
T540D337M006CH87107280 Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
T540D337M006CH87107280
Mfr# T540D337M006CH87107280
Mfr. KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
RoHs-tila RoHS-vaatimustenvastaisuus
Lisää tietoa Lisää tietoa KEMET T540D337M006CH87107280: sta
lomakkeissa 1.T540D337M006CH87107280.pdf
  2.T540D337M006CH87107280.pdf
Kuvaus
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Osa numero T540D337M006CH87107280
Valmistaja KEMET
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS-vaatimustenvastaisuus
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa 1.T540D337M006CH87107280.pdf 2.T540D337M006CH87107280.pdf
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 6.3 V
liikealue ±20%
Tip - Type D
teknologia Surface Mount
Tape Mukana Molded
Muut nimet Active
Minimiytimen poikkileikkaus (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Mittausetäisyys 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED Color KO-CAP® T540
impedanssi -55°C ~ 125°C
data Format 40mOhm @ 100kHz
Nykyinen - Output (Typ) -
Kupariportit High Reliability
Yhteystietojen ajoitus 330 µF
luokka koodi 0.122' (3.10mm)
kortin nopeus 2000 Hrs @ 125°C