KotiTuotteetkondensaattoritTantaali - polymeerikondensaattoritT540D476M020AT8505
T540D476M020AT8505 Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
T540D476M020AT8505
Mfr# T540D476M020AT8505
Mfr. KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
RoHs-tila RoHS-vaatimustenvastaisuus
Lisää tietoa Lisää tietoa KEMET T540D476M020AT8505: sta
lomakkeissa T540D476M020AT8505.pdf
Kuvaus
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Osa numero T540D476M020AT8505
Valmistaja KEMET
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS-vaatimustenvastaisuus
Saatavana oleva määrä 0 pcs
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
liikealue ±20%
Tip - Type D
teknologia Surface Mount
Tape Mukana Molded
Muut nimet Active
Minimiytimen poikkileikkaus (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Mittausetäisyys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
LED Color KO-CAP® T540
impedanssi -55°C ~ 125°C
data Format 100mOhm @ 100kHz
Nykyinen - Output (Typ) -
Kupariportit High Reliability
Yhteystietojen ajoitus 47 µF
luokka koodi 0.122" (3.10mm)
kortin nopeus 2000 Hrs @ 125°C